| anonim_4396 a întrebat:

UPC sau rcs/rds atât televiziune cat si internet, care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Digi, Digi, Digi! P.S. Net si telefonie, TV nu am si nu ma intereseaza, insa avantajul e ca poti urmari majoritatea canalelor TV online pe un site al lor fara sa ai abonament la cablu.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am UPC de ani de zile si sunt multumit de ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care vrei, nu alege

| gabicoo a răspuns:

RDS e mai ieftin. UPC sunt mai buni!

| Paula2018 a răspuns:

Eu am rds si sunt foarte multumita din toate punctele de vedere. Acun cred ca in mare parte conteaza si zona in care locuiesti si ce acoperire au ei. Poate o sa te ajute daca vine fiecare si spune cat e de multumit de furnizorul lui.