| ItIsAlright a întrebat:

Urgent! Ajutati-ma! Proasta de sora-mea a apasat pe nu stiu ce butoane si acum ecranul de la laptop e intors in lateral si nu stiti cat de greu scriu in momentul asta... Cum il aduc la normal? Nu vreau sa mai apas pe altceva pentru a nu face mai rau.

Răspuns Câştigător
| ONXJoker a răspuns:

In primul rand sora ta nu e proasta.
In al doilea rand eu stiam ca daca ai nu stiu ce varianta a widows-ului 7 apesi pe Right Alt si pe sageti
Ca sa revi la normal apesi Alt (din dreapta nu stiu daca mere si din stanga) si sageti, sageata in sus.

2 răspunsuri:
| ItIsAlright explică:

PPPfffuuu... mersi!

| ONXJoker a răspuns (pentru ItIsAlright):

Din pppppfffffuuuuu-ul tau am inteles ca ai reusit. Vezi ca ai acolo in dreapta primului coment al meu o chestie numita funda. Nu stiu daca ai auzit de ea dar ia apasa pe ea sa vezi ce se intampla! K?