| nosferatu15 a întrebat:

Urgent! Am si eu nevoie de codul de siguranta al revenirii setarilor din fabrica la Samsung s5230... Va rog!

Răspuns Câştigător
| xmadutssu a răspuns:

Daca vrei da-mi add la id x.maduts si maine ma duc la un amic care lucreaza la gsm si il intreb sigur.:*

| nosferatu15 explică (pentru xmadutssu):

Multumesc mult, dar incredibil l-am ghicitlaughing (2435)

| Burduja_Sebastyan_1997 a răspuns (pentru xmadutssu):

Da.mi adresa ta de fb

5 răspunsuri:
| xmadutssu a răspuns:

Chestia cu codul de siguranta la telefon este o prostie din fabrica. unele telefoane, de exemplu al meu, Nokia c3-00 are cod de siguranta din fabrica...nu o sa-l gasesti niciodata, trebuie sa te duci cu el la gsm ca sa ti-l decodeze.te costa in jur de 10-15 lei. pupici:*

| xmadutssu a răspuns:

Oricum daca duci telefonul la gsm la decodat ti-l da intr-o ora, maxim doua si nu se intampla nimic cu soft-ul telefonului, nu-l afecteaza cu nimic.bafta si pupici:*