| Cosmin_Miron_1995 a întrebat:

URGENT!
Cum pot transporta ieftin niște bagaje Iași-București?

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Cat de mari, cat de multe?

| Sophieka a răspuns:

Ori cu trenul ( dand niste bani la "nas" ) ori prin posta sau curier. Cei mai ieftini acum pe piata cred ca sunt cei de la compania de curierat "Sameday". Acum nu stim despre ce bagaje este vorba, nu ai specificat. Ce ar fi, cate kg aproximativ.

| Sophieka a răspuns:

Sau se mai poate prin autocar! Sunt multe persoane care isi trimit bagaje prin autocar! Te intelegi cu soferul de cost!

| SkateFunk a răspuns:

Iti recomand prin curier, sau cum a zis sophetica cu autocarul, dar mai bine te duci la sigur, cu curier, oricum nu e scump cu, curierul depine de greutate. Poti incerca si prin posta, dar va dura pana iti vor ajunge....si trebuie sa te duci tot la oficiul postal din acel oras sa le ridici, e mai complicat, in schimb cu curierul te intalegi si ti le aduce personal la adresa.winking
Deci suni la fan courier, sau sameday sau cargus, sau orice firma de curierat, si le spui ce vrei sa faci, si te vor indruma ei,.
Sper ca ti-am fost de folos.