| anonim_4396 a întrebat:

Urgent,dau coroană celui care îmi dă un exemplu de cote de piață a detergenților!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai ma ca inca nu a murit nimeni, coroana se dă la mort, cu regrete eterne cu chestii lacrimogene.

| francut a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Poate da coroana dentara unuia cu dintii rupti.

| Holiday a răspuns:

"Dero are o cotă de piaţă de 22, 3%, astfel că unu din patru lei cheltuiţi pe detergent merge pe acest brand. Acesta se află pe prima poziţie în topul celor mai vândute branduri de profil în valoare înaintea Ariel (20, 6%), Bonux (10%), Persil (8, 6%) şi Tide (7, 7%)."

Restul e impartita de toate celelalte marci de detergenti de rufe.

| VibeTrix a răspuns:

Coroana? Suntem regi?