| tsukiwi0 a întrebat:

(urgent) Mi-am pierdut abonamentul de metrou pentru elevi (l-am facut gratis) si am inteles ca pentru a-l reinnoi trebuie sa platesc.
Cat costa?

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Daca l-ai avut pe plastic, atunci te costa plastic-ul (vreo 5 lei)
daca pe hartie, atunci, te costa un alt abonament

... cel putin asa cred, intreaba aici sa fii sigur ca nu faci un drum de pomana:
http://www.metrorex.ro/prima_pagina_p1352-1
Telefonul calatorului: 021-9264

| stefiiii3 a răspuns:

In jur de zece lei ar trebui sa coste, nu-mi amintesc exact, stiu ca ratb este 5 lei. Poti face un drum pana la metrou si sa intrebi la statia ta, doamna/domnul trebuie sa stie.