| iuliaoprea a întrebat:

URGENT!
Vreau si eu un magazin de unde pot cumpara un laptop/notebook mai ieftin (pana in 1500 lei). Magazin din Constanta. Sau cel mult magazin online.

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Sunt firme care vand laptopuri pe okazii.ro si incearca la pcmadd.ro ca astea au si laptopuri si preturi bune, recomand marca dell nici decum sony (nu are suport tehnic bun), acer (e clasa de mijloc), gericom sau altele de care nu o auzit nimeni
evita cat se poate de mult procesoarele celeron si cauta cat se poate de tare cele centrino mobile, mie imi place dell D430 cu diagonala de 12 inch cat o foaie A4 nici prea mic nici prea mare happy

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Hei... pana la urma ce model si cu cat? am uitat sa iti mai zic o varianta, si anume cea de a cauta la Amanet-uri, sunt oameni care si le pierd acolo, e putin riscant ca nu ai nici o garantie dar preturile sunt cu mult sub preturile pietei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la domo, eu mi-am luat d acolo unul bun la 1500 ron si sunt tare multumita.merita.

| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

Pai eu nu stau in constanta da am vazut la domo si sunt sigura ca e aceiasi marfa! dar laptopul ala e 1400