| anonim_4396 a întrebat:

Urgentt! cine imi poate trimite prin mail microsoft word 2003? ca am 2007 si vreau sa. l trag la imprimanta la scoala unde este 2003.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Explica-mi si mie cum se poate trage un program la imprimanta! Eu stiam ca figura asta merge numai cu documentele.

| iChaz a răspuns:

Presupun ca este vorba despre un document. Pai, in Word 2007 il salvezi pentru Word 2003. Vezi ca ai optiune in meniul save.

| moldovianu a răspuns:

Ok,se rezolva da ai imprimanta cu placi de pickup? Sau macar cu cu casete? Ca altferl nu iese bine word-ul...e cam lat!laughing)Mai nene, ce intrebare e asta? Faci misto sau chiar crezi ce scrii?laughing)

| BebeClown a răspuns:

Scz era: vreau sa trag ceva la imprimanta pe care l.am facut in 2007 si nu se deschide in 2003 care este la scoala

| swanbaby a răspuns:

Ai putea salva documentele cu o extensie mai veche și astel pot fi citite și de versiunea 2003. Dai la Save as type: Word 97-2003 Document.

| ceghevara a răspuns:

Daca merge vorba de un document atunci nu-i nici o problema daca ai versiunea 2007, trebuie doar sa salvezi in word 2003