| User37538h a întrebat:

Urmeaza sa am primul zbor din viata mea, si culmea îl voi avea si singura! Nu stiu absolut nimic, cum ajung la avion, nimic. Cand intru într-un aeroport ma pierd, ce pot face?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si mai vrei sa fii si detectiv/criminalist. Nu ai fler deloc.
Fă si tu ce fac ceilalti, care intra in aeroport.
Duci bagajul de cală daca ai. Apoi mergi in zona de control bagaje de mana si corporal si apoi te indrepti spre poarta de imbarcare.
Sper ca ti-ai facut check-inul online, că mai platesti daca il faci in aeroport.

| Brizbriz a răspuns:

Intrebi in stanga si in dreapta cum ajungi unde ai nevoie sa ajungi