| TheHelp a întrebat:

Va rog ajutati-ma, nu stiu ce mi se intampla cu internetul! Astazi cand am intrat pe net si am dat sa descarc ceva s-a descarcat ca pe jumatate iar dupa accea s-a oprit si cand intru pe o pagina imi apare asta:
-Unable to connect
-Firefox can't establish a connection to the server at www.facebook.com.
-The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
-If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
-If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.
Pe google chrome scrie la fel.
Si cand vreau sa intru pe google imi intra pe Vodafone si scrie in italiana iar eu sunt pe Romtelecom nu pe Vodafon, e foarte ciudat..mentionez ca pana acum nu am avut nici o problema cu netul!

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Poate vreun virus?

| dyabolik a răspuns:

Exact aceiasi problema o am si eu.
da nu tot timpu si apoi cand isi revine imi merge net ca dracu :@

| dyabolik a răspuns:

Dezinstaleaza browseru care il folosesti google - opera sau ce ai tu recomand sa ti descarci mozila 26. dai o scanare cu antivirusu restart la pc etc la mine aa mers happy