| AngelSchroder98 a întrebat:

Va rog ajutor. De ce nu pot sa fac check-in online? Cand intru in companie respectiva imi spune ca nu este in sistem desi eu am platit biletul. Unde pot sa il fac daca imi da eroare? Ce pot sa fac? Am sunat si la ei tot asa spune eroare, de ce? Cum este posibil? Am platit o groaza de bani, am bookingul la mine in mail dar check-in nu pot sa il fac.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai cumpărat de la ei (compania de transport aerian), sau de la alt vânzător / agent?

| AngelSchroder98 explică (pentru mihai69):

De la alt agent

| mihai69 a răspuns (pentru AngelSchroder98):

Păi cu ăia trebuie mai întâi să vorbești și să lămurești situația.

| GirlOnline81 a răspuns:

" Cum este posibil?"

Este posibil, din cauza ca check-in-ul online nu este inca disponibil.

| AngelSchroder98 explică (pentru GirlOnline81):

Cred ca trebuie cu cel putin cu doua zile mai devreme sau cu 2 3 ore in inainte de zbor. Asta cred eu