| HelPyzRez a întrebat:

Va rog ajutor spuneti-mi si mie cum fac ca atunci in timp ce ma joc si filmez cu FRAPS FULL cand vorbesc in microfon pe Skype sa se auda ce vorbesc eu si cand filmez cine ma ajuta primeste fundita plz ca chiar nu stiu am cautat si tutoriale si n-am gasit. Multumesc Apropo am Windows 7 Ms!

2 răspunsuri:
| wowmentol a răspuns:

Trebuie sa fii pe boxe ci nu pe casti si trebuie sa dai boxele la maxim si sa ai microfonu cat mai aproape de boxe

| HelPyzRez explică:

Nu ma poti ajuta? te rog. daca doresti iti las idu-ul meu ca nu prea ma descurc MS!