| dragutzadya a întrebat:

Va rog cum sa imi fac un id mai vreau sa-mi fac unul dar nu stiu completez toate intrebari le dar la sfarsit nu ma lasa ma puteti ajuta imi puteti zice de ce oare nu ma lasa?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Poate ca ai introdus aceeasi adresa de e-mail pe care e facut ID-ul vechi, de asta nu poti face unul nou. (iti trebuie o alta adresa de e-mail).

| Skylerx a răspuns:

Nu le-ai completat corect. Da-mi mesaj privat si iti fac un id, iar tu imi zici numele si altele.

| Ada11 a răspuns:

Nu cred ca poti. daca vrei poti sa-i spui cuiva care stie engleza. Daca vrei sa ai incredere in mine, eu te ajut.