| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma: de ce imi merge greu telefonul? Este Samsung Galaxy mini 2 si am doar 9 jocuri pe el cu memorie destul de mica au jocurile am 4GB pe el iar pe Cardu SD am 2GB si imi merge foarte greu ce sa fac? De exemplu se blocheaza! Help dau funda!

Răspuns Câştigător
| TakeItSlow a răspuns:

Ca se blocheaza este normal, si la S2-ul meu se intampla, eu am doar 1 joc pe el, incearca sa intrii in Task Manager -> RAM -> Goleste memoria.
Fa asta de fiecare data cand ti se blocheaza, crede-ma, te va ajuta!