ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Va rog, imi poate spune cineva daca e vreun autobuz/tramvai/troleibuz care sa ajunga de pe Colentina la Aeroportul Baneasa? Si din ce statie ar trebui luat? Ca nu mi-s din Bucuresti.
Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

Iei 783 de la piata unirii sau 780(nu stiu exact de unde), amandoua au statie la aeroportul baneasa. Dar mai simplu te uiti pe site'ul de la ratb, la ghidul traseelor, express. Din colentina nu cred ca exista, 783 si 780 din cate stiu sunt singurele care duc la aeroport.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

Cand spun Colentina, ma refer la orice statie intre Voluntari si Bucur Obor...please! Ca site-ul RATB e criminal...nu pricep nimic, necunoscand numele statiilor.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

Stefan... din pacate, aeroportul Baneasa e in Bucuresti. Daca sunt nevoita sa iau avionul de acolo, nu inseamna ca ma si scald in bani.
Deci...astept in continuare raspunsuri pertinente. Multumesc.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu ce sa-ti spun, din Colentina luati orsice mijloc de transport pana la universitate sau Hotel Intercontinental.De aici întrbati pe orsicine si va îndruma ce mijloc de transport sa luati.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ai ajuns în capitala cred ca stai bine cu banii, ia un taxi, verifica ce tarife practica si ai rezolvato.Succes.