| biu_9628 a întrebat:

Va rog mi s-a blocat iphoneul este iphone 4 si nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma!crying

Răspuns Câştigător
| ZuettH a răspuns:

Du-te la Orange sau Vodafone... si mie mi so intamplat sad da du-te la Orange sau Vodafone ca til debloogheaza happy

4 răspunsuri:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Scoate-i bateria cateva secunde si apoi incearca sa il deschizi

| biu_9628 explică:

Pure sunshine din pacate nu am surubelnita asa mica of dar mersi si mersi si voi ceilalti!

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Daca are garantie, du-l la firma de la care l-ai cumparat (Orange, vodafone...etc), daca nu are du-l la service.

| andreistar3 a răspuns:

Da cu el de pamant.eu asa fac laughing