| Alexandrinaa a întrebat:

Va rog mult, imi puteti spune cu ce as putea imprima pe burete? Sublimare sau serigrafie, sau cum?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Trebuie sa intrebi niste specialisti. Parerea mea, personala, este ca prin sublimare, datorita faptului ca se incalzeste materialul pe care se imprima, nu prea este potrivita (nu stiu cat este de cald, dar oricum poate afecta buretele). Prin serigrafie trebuie sa intrebi la un magazin specializat. Sunt magazine care nu fac decat imprimari pe cani, metale si tricouri ( de multe ori ti se cere ca acestea din urma sa fie din bumbac 100%, noi asa am patit ). Sper ca altcineva sa iti raspunda mai complet.