| KamyKaze666 a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie un site de unde sa iau opera 11.01 dar sa si mearga
Primul raspuns care si merge primeste funda daca se poate sa nu mi-l dati de pe www.opera.com (siteul oficial) mersi:X :D

Răspuns Câştigător
| 3rN3SyTo a răspuns:

De aici am scos eu si merge sigur! http://www.go4it.ro/download/internet/opera-1101-final-7927842/ Bafta

1 răspuns:
| rech1nel a răspuns:

FileHippo.com dai search si scrii opera
Problema este ca daca ai ceva,, busit'' in sistem poti sa descarci tu opera de la Nasa ca tot nu-ti merge