| VIP_3544 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti :Am un numar de telefon si vreau sa aflu cine e acea persoana cum pot sa aflu mai multe date? dau fundita

Răspuns Câştigător
| edy24 a răspuns:

Nu se poate.doar cei de la sri au acces la astfel de informatii... sau ai o sansa.in caz ca acel nr e abonament. si ai pile la operatorul de retea... dar slabe sanse.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

E o posibilitate simpla si unica posibilitate pentru tine: da un telefon si intreaba persoana respectiva. Succes si numai bine!

| necunoscut_8141 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza, era un user pe aici care ne putea ajuta, dar nu ii mai retin numele, ceva cu ady, adytza...