| Vaallyy999 a întrebat:

VA ROG SA-MI RASPUNDA CINEVA! Am intrat de pe Chrome pe un site de gen, thehidden wiki. org sau ceva de genul, are ceva? Fara sa vreau am intrat si am iesit repede, va rog raspundeti-mi, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Daca ai putut accesa de pe chrome nu e hidden. happy
Nu are nimic. Stai lnistit.

| Vaallyy999 explică (pentru CuriousStuff):

Deci nu e ceva de gen ca am intrat pe undeva pe deepweb?

| tpuuser999 a răspuns (pentru Vaallyy999):

Situl nu face parte din deepweb. Acelea sunt alte situri care au extensia onion, nu com, org sau net. Si nu toate siturile de pe deepweb te baga in probleme, unele sunt doar wikis sau mail/messaging/social network. Daca ai intrat din curiozitate pe un site cu informatii nu inseamna ca ai comandat arme ilegale sau asasinate.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru tpuuser999):

Mdah, si daca ai intrat pe dark web... ce? Nu e ca si cum daca iesi la o bere cu un interlop esti si tu unul.

| tpuuser999 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cam asta am zis si eu. Numai ca nu as iesi la bere cu un interlop happy

| Vaallyy999 explică (pentru tpuuser999):

Mersi mult de raspuns... Nu mai puteam aici laughing Nu era vorba de aia, doar sa nu fi vazut cineva IP meu, dar daca ziceti ca pe deepweb e doar cu onion, si daca site-ul poate fi accesat de pe Chrome nu e problema atunci e bun... Ce e in acel link mai exact? Nu mai intru a 2 a oara totusi. laughing Mersi mult inca o data.

| tpuuser999 a răspuns (pentru Vaallyy999):

Pe pagina respectiva gasesti un fel de "Pagini Aurii", un index al tuturor siturilor onion de pe deepweb. Am intrat si eu acum ca sa fiu sigur ca nu vorbesc prostii, deci o sa ne vedem cel tarziu Miercuri seara in acelasi beci intunecat al serviciilor secrete laughing

| Vaallyy999 explică (pentru tpuuser999):

laughing) Man, mersi mult de calmare! rolling on the floor)

| Bula a răspuns (pentru tpuuser999):

:O
De unde stii cine-i interlop?
Are scris pe frunte sau are legitimatie?
big grin

10 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Nu ai idee ce site e asta happy se poate accesa doar de pe tor browser si este foarte periculos, deci nu iti recomand, stai linistit ca nu e nimic daca ai intrat de pe chrome...