| KaterinePierce a întrebat:

Va rog. spuneti-mi si mie niste site`uri cu teme pentru Samsung Star S5230! Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| justagirlll a răspuns:

Nu se gasesc teme
uite un site de unde poti lua wallpapere, jocuri, aplicatii etc
http://ss5230.com/

15 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Nu are teme

| AddaXD a răspuns:

Http://www.zedge.net/wallpapers/3419/samsung-s3650-corby-wallpapers/

http://mariuscump.wordpress.com/......720-x-320/

-pe wordpress gasesti multe dar si pe celalte si mersi mult daca imi dai funda, daca nu asta e si sper sa gasesti ceea ce vroiai :)

| teodor10 a răspuns:

Din cate stiu eu nu sunt teme pentru telefonul asta

| teodor10 a răspuns:

Eventual daca vei avea nevoie pentru alt telefon, www.zedge.com si www.mobile9.com sunt cele mai complexe site-uri in domeniu din lume ...bft

| aaaaaaa1 a răspuns:

Aici cauti cu ce vrei http://www.zedge.net/......s/0-0-1-./

| ionutz_5790 a răspuns:

Zedge.net wap.xana.az bafta funda?

| BlackAngel a răspuns:

Ai incercat pe google theme Samsung Star S5230 download?

| BlueLine a răspuns:

Incerca pe www.zedge.net;)

| thenight a răspuns:

Cauta pe google teme pentru el si vei gasi daca sunt

| Dutzy a răspuns:

Www.zedge.net

Sper sa gasesti aici pentru modelul tau de telefon :P

| Dutzy a răspuns:

Se gaseste tongue
In dreapta sus dai sa iti alesi modelul.

| Danny_2962 a răspuns:

Eu am Samsung s5230 Star. Pentru el nu exista teme. Iti dau un site de unde poti descarca orice legat de acest telefon. sper sa iti fie de folos. www.ss5230.com