| MeNoNヅ a întrebat:

Va roooog! e urgent! deci cand instalez yahoo messenger 11.5 nici nu s-au incarcat 3 liniute si imi zice " A network error was encountered. Do you want to retry the download? " va rooog! urgeent! nu am mess! va roog! funda din prima!

4 răspunsuri:
| catalinantena1 a răspuns:

Poate fi o problema de la windows, totusi eu iti recomand sa iti reinstalezi sistemul de operare(windows) si apoi o sa iti mearga GARANTAT! Deoarece Yahoo Messenger nu necesita RAM mare sau alte lucruri de gen!

| MeNoNヅ explică (pentru catalinantena1):

Ca si internetul imi merge varza!

| AlexCrb a răspuns (pentru catalinantena1):

Y! m mananca mai multe resurse decat iti imaginezi. Eu zic sa verifice conexiunea la internet. Asa am patit eu cu un modem Vodafone.

| catalinantena1 a răspuns (pentru AlexCrb):

Da consuma resure,dar nu asa multe,eu am crezut ca conexiunea la internet este ok,dar daca conexiunea nu este buna,si stii ca din cauza asta nu merge messenger-ul, nu mai intreba pe TPU, raspuns pentru Menon si nu numai!