| clearence a întrebat:

Va salut cu respect, am o rugaminte nu ma pot loga in Hotmail imi da optiune de a pune noua parola dar? o pun si imi spune ca sa deschid mailu sa dau accept acelui link trimis dar cum sa fac asta deoarece mailu nu al pot deschide pierzand parola ce as putea face? sper sa ma puteti ajuta cumva multumesc...

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

Când ţi-ai făcut adresă de hotmail, ai dat o "adresă alternativă" acea adresă de e-mail trebuie să o deschizi! big grinSper să reuşeşti să-ţi recuperezi parola şi adresa de e-mail!