| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, ma intereseaza daca stiti un soft gratuit prin care sa poti blura usor fetele oamenilor de exemplu sau numerele de inmatriculare ale masinilor, sa nu fie prea complicat sau sa necesite timp cum e necesar in softurile complexe de editare video.
Adica ce caut este un soft care nu schimba codecul si nici nu modifica mult calitatea video ci prin care poti blura si salva apoi asa blurat un video.

ps: inca o data mentionez pentru blurare video! NU POZE

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am mentionat ma intereseaza sa modific videoclipuri nu poze! la poze stiu si eu sa fac asta...

| NLS a răspuns:

Tehnica de blurare a unei zone intr-un video e aproximativ identica, indiferent de cat de complex sau nu e programul.

Atata ca daca deschizi Premiere vezi "padure" de butoane,
si daca deschizi OpenShot sau ShotCut vezi infinit mai putine.

https://www.youtube.com/watch?v=I7Ls7YPqsOE

Si cum sunt gratuite ambele, eu asta as folosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PhotoScape.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.go4it.ro/......-15088861/
https://askit.ro/......ound-blur/
Ai putea sa citesti informatiile din cele doua link-uri

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Cu placere :*