| Wickedgame a întrebat:

Voi aveti vreun blog?
As vrea sa imi fac unul, dar nu prea stiu cum sa procedez. thinking
Ce site-uri imi recomandati ?

2 răspunsuri:
| bisnitarpunctcom a răspuns:

Blogger.com este cel mai usor de utilizat, cu 10 dolari pe an poti avea si domeniu propriu la ei, eu am un blog dar pe care nu am mai scris de mult bisnitar.com,e facut pe platforma lor, e usor de customizat

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!