| DarkGhost a întrebat:

Voi credeti in extrateresti? daca da de ce?

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Poate chiar exista, dar nu sunt obsedata ca o sa ne viziteze, ca au tehnologia mai buna..., nu cred in toate astea

| Crucified a răspuns:

De ce să cred din ce moment ce eu n-am văzut niciunul până acum? Nu, nu cred.

| taken a răspuns:

Pana nu vad, nu cred.

| neca a răspuns:

Probabil ai auzit asta de sute de ori, universu e prea mare ca sa fim numa noi singurele forme de viata din el
dar nu cred ca o sa facem contact cu vreo forma de viata inteligenta

| DarkGhost explică (pentru neca):

Nici eu nu cred noi avem o viata mult prea limitata

| BTWIN a răspuns:

Depinde cum o iei... dupa stiinta ar trebui sa mai fie si alte fiinte inteligente in ditamai universul... dupa religie, suntem singuri

| DarkGhost explică (pentru BTWIN):

Daca ne luam dupa religie acuma inca eram in antichitate

| DarkGhost explică:

Eu sunt de parere ca dor niste omeni forte limitati nu cred in extratrestri
daca exista miliarde de plante cum sa nu existe alte forme de viata decat rasa umana? si aia care zic ca nu cred pana nu vad is si mai limitati e ca si cum eu as zice ca nu cred ca exista vaci pana nu le vad

| Darker a răspuns:

Vom afla la timpul potrivit

| ChipDE a răspuns:

Eu cred, doar nu suntem singurii in universul asta...