| superpissy40 a întrebat:

Voua va merge youtube pe LG cookie fresh? Mie nu.Am opera pe mobil si cand intru pe un clip de pe youtube zice Neacceptat.Am incercat sa instalez Adobe Flash Player si zice "Sorry Adobe Flash Player is not available from Adobe.com for your device's operating system or browser". Ce pot face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista telefon cu care poti vedea videoclipuri pe YouTube sau alte site-uri oricare ar fi brawserul folosit, in primul rand din pricina formatului flash video flv in al doilea rant pentru ca necesita putere mare de procesare si placi video cu memorie dedicata!
Daca chiar vrei va trebuii sa te multumesti cu
convertore, programe speciale pentru telefon gen MobiTubia care nu acceseaza implicit siteul ci doar fisierul.

Răspuns utilizator avertizat
| vendetta90 a răspuns:

Dragon nu te mai baga ca esti paralel cu internetu, ea /el are internet activat deja si vrea sa vad videoclipuri pe YT ce leg are cu abonamentu la Vodafone pentru internet e total aiurea
Acum, aceeasi problema o am si eu, m-am interesat si pare ca telefonul meu LG kp500 cookie nu are setarile de conexiune corespunzatoare portului de conectare la serverul YT.
Mai caut raspunsuri cu privire la asta, si revin cu un reply,,,