| FunKesha a întrebat:

Voua va place sa dansati sau sa cantati? Simtiti ca le aveti in sange? Argumentati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Mirunaaaa a răspuns:

Cred ca am in sange sa cant si sa dansez.Cant la chitara de 8 ani si am participat la 17 festivale de muzica folk si tock iau despre dansat eu fac dansurile claselor a V-a, aVi-a si a VII-a.

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Imi place sa dansez dar si sa cant, voce am, nu foarte buna, dar am.De mica ii luam pantofii mamei mele cu toc si un tub de spray care tinea locul microfonului si incepeam sa ma cred pe scena, dansam cantam big grin

| Pisicuța a răspuns:

Ohhh da booth :X
Voce nu sunt sigura daca am si miscari cand imi vin nu ma \opresc. Cel mai mult imi place cand ma vad intr-o onglinda cand dansez.Deobicei compun cantece si le cant si dansez.Alteori cant cantece de alti artisti sau le schimb putin versurile.

| TheDarkEmpire a răspuns:

Headbanging-ul e tot un dans? laughing

| catii1455 a răspuns:

Daa. imi place sa cant. nu stiu cat de bine ma pricep. cant cand sunt singura si n-am ce face, o fac fiindca simt ca nu sunt singura. ma relaxeaza!

| PattyX a răspuns:

Da big grin ador sa cant si la desen sunt foarte inspirata am si participat la concursui de desen happy dar sincer cand voi fi mare as vrea sa fiu cantareata sau pictoritahappy sunt foarte pasionata de aceste lucruri :X le ador

| kktus a răspuns:

De mica adoram sa cant si acum cant dar nu cum era inaintelove struck.Sincer nu stiu de ce dar imi placelove struck