| anonim_4396 a întrebat:

Voucherele de vacanta le pot folosi daca sunt pe numele unui prieten?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat nu cere buletinul sa vada ca esti persoana care ii apartin nu e problema.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Legal, nu.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Pai tichetele de masa am voie legal daca nu sunt pe numele meu?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Este interzisa cazarea altor persoane, in lipsa titularului voucherului. Unitatea care nu respecta regulamentul voucherelor, daca este depistata, va pierde contractul, si nu va mai putea caza pe vouchere deloc.

| Freya1 a răspuns:

Nu prea.Decat daca te înțelegi cu aia ne legal cumva.