| Rock19812 a întrebat:

Vreau nume pentru facebook, ma cheama Alex..FUnda.Scz categoria

Răspuns Câştigător
| Strangerr a răspuns:

Cea mai mare prostie este sa iti pui un alt nume pe facebook.Numai cocalarii si pitipoancele fac asta.Credema ca nu iti zic asta din rautate, insa o sa ne trezim intr-o zi ca si facebook-ul va ajunge ca hi5-ul.eu te sfatuiesc sa iti pui numele tau real.winking

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca stii, totusi, cum te cheama, ce-i asa mare problema sa scrii numele pe Facebook?

| Bernoullie a răspuns:

Alex Xd

| vali1985 a răspuns:

Alexutzu,Alexander.

| simina96 a răspuns:

De ce trebuie sa pretinzi ca esti altcineva si sa iti pui nume de,, cokalar''?
Pune-ti numele tau adevarat sau doua prenume daca ai, asa o sa te recunoasca mai multi pe facebook.Sa nu te superi, eu mi-am spus doar punctul de vedere. Daca doresti neaparat sa iti pui si o porecla dai la Setarile contului, dupa Setari generale despre cont -> Nume -> Nume alternativ: aici scrii numele pe care-l vrei si o sa iti apara in paranteza porecla pe care o vrei, dupa salvezi modificarile.

| zTonia a răspuns:

Poti sa iti scrii numele iar apoi sa dai litere la intamplare de ex: Alex dsdgfhttdrgh

| Robytzu77 a răspuns:

Alexinno Alexutzu

| Ex_Al_1998_3JjM a răspuns:

Alex