| spirt1 a întrebat:

Vreau sa cumpar folie pentru 6280, dar am o nelamurire.Folia pe care o cumpar. sa zicem de la un magazin online are si camera secundara pusa in suport? daca nu de unde o pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Folia pe care o cumperi nu are camera secundara, doar suportul ei, de aceea trebuie scoasa din suportul de pe folia veche si introdusa cu mare grija in suportul de pe folia noua. Nu prea se gasesc de cumparat, dar poti incerca la un atelier de specialitate si ii poti ruga pe cei de acolo sa i-ti monteze si folia cea noua.