| alinaplus a întrebat:

Vreau sa fac ceva bani daca stiti ceva pe net as fii recunoscatoare
in afara de jocuri de cazinouri si porcarii.
Sau daca imi fac un blog pe care altii pun reclame rog cine ma poate informa
Rog seriozitate

6 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Poti pune reclame de la Google AdSense pe blog. ca sa iti faci un blog iti recomand - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| Spintecatorul a răspuns:

Tot ce iti trebuie se afla aici: http://bani100.weebly.com

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca bani zboara fara sa faci nimic numa bati din palme si gata daca era asa nu crezi ca toata lumea ar vrea sa castige bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cateva idei.Vino sa discutam pe asus63@ymail.com, cat despre reclama pe blog, nimeni nu isi va dorii sa le pui banerele pe un blog, iti va trebui un site cu domeniu etc, chiar si asa iti trebuie un numar foarte mare te vizitatori zilnic

| andr3y333 a răspuns:

Fa-ti un blog cu o tema pe care sa o stapanesti foarte bine si cu care sa fii tot timpul la curent, si treci la treaba.
Nu uita sa il modifici cat mai des caci altfel va deveni monoton.
Si incearca sa il faci cat mai placut posibil. Stima