| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Vreau sa-i trimit cuiva un video facut din wild rift, dar stiu ca daca il trimit pe Facebook messenger sau pe What’s App e cam aceeasi calitate, slaba. Stiti cum pot sa il trimit are 44 sec) ca sa-l vada HD asa cum l-am filmat din telefon? Funda, mersi fain

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Se vede la o calitate mai proastă când este încărcat direct pentru că este comprimat. Poți să-l trimiți sub forma de link, partajat, direct din Cloud. Ai Google Drive, DropBox, iCloud, OneDrive, atâtea servicii de Cloud în care poți partaja un conținut, fișiere întregi, mai poți folosi chiar și Google Photo. Numai cât încarci în Cloud, activezi partajarea, trimiți link-ul iar ceilalți îl pot vizualiza.

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Calitate originala pe Telegram de exemplu