| CARDHU a întrebat:

Vreau sa imi dezactivez " Cronologia " de pe Facebook cum asta?

9 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns (pentru WeaponGirl):

Dar vezi ca numai in google |Chrome merge, daca intrii cu alt browser nu merge

| ema1ih a răspuns:

S-ar putea sa mearga asta : Http://timeline-remove-chrome.en.softonic.com/ dar eu stiam ca e permanent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate. e permanent si treptat toti userii o sa aiba timeline

| georgiana967 a răspuns:

Chiar daca iti instalezi programele alea gen timeline remover nu o sa rezolvi nimic pentru ca ceilalti o sa iti vada timeline-ul o sa fie dezactivat doar pentru tine deci nu prea rezolvi nimic, trebuie doar sa asteptam sa vina cei de la facebook cu ceva nou, pana atunci trebuie' sa suportam.