| BabyWL a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog pe google. sad si nu stiu cum sa imi fac. sad ma poate ajuta si pe mine cineva... Va rog! :* Ms:**

61 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cam aceea sunt pasii. Cei pe care t-i i-a spus aliosa6. Eu aveam adresa de mail pe google cand mi-am facut blogul... M-am logat pe "www.blogspot.ro" ca si cand ma logam pe mail... Si mi-am creat blogul. Spor!

| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro/com), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, posibilitatea de a-ti crea un forum-portal, magazin online şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Leandro a răspuns:

Poti incerca si pe www.ucoz.ro, care e in romana complet.

| borsec a răspuns:

Pai intai iti faci cont pe Google, apoi treci la pasul urmator: intri la Google Profile si ai acolo optiunea Blogger si completezi datele ce ti se cer. Succes!

| videoblog a răspuns:

Incearca-le mai intai pe cele romanesti - ablog.ro, weblog.ro, haipa.ro sau alt host de bloguri care ruleaza pe wordpress (indicat). pentru promovare blog iti recomand - http://www.bagamare.ro/

Alte răspunsuri
| Tarabostes a răspuns:

Eu il folosesc pe haipa

| Popey a răspuns:

Blogul e o porcarie, nu este nimic interesant, si eu am un blog dar nu am mai intrat in el de cred 1 an.este interesant cand il faci in primele 2 zile(maxim o sap.) dar apoi nu mai ai ce face. SFATUL MEU:NU ITI FACE UN BLOG, este o PIERDERE DE TIMP`happy FuNdItZzA`?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici http://www.blogger.com si fa-ti cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate face pe haipa.ro, wordpress.com sau pe google faci in felul urmator: Dai pe gmail.com Creezi un cont, apoi mergi pe blogger.com unde te inscrii cu adresa de pe google. Eu iti recomand haipa.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...aceasta intrebare e cam grea uite aceasta e adreea mea sh vb acolo inger_pierdut1995

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.wordpress.org aici e cel mai tare eu dasat am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac un blog? id meu este muresanu_andreea...si daca ma ajuta cineva sa ma bage in lista.plz

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. am cautat pe toata lumea sa ma ajute, dar nu vroiau.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cine vrea sa si faca un blog, am eu un domeniu disponibil: bucop.com si ofer si asistenta. Contacti-ma prin blog.

Alte răspunsuri