| mmadonna a întrebat:

Vreau sa imi iau nokia C3, si vreau sa mi-l iau in rate si sa dau alocatia in fiecare luna, dar mama nu este angajata si trebuie sa merg cu tatal... dar tata nu poate merge cu mine, pot sa merg cu mama si sa ia buletinul tatalui, ca sa il pot cumpara, si ce acte trebuie? va rog dau fundita care explic in detaliat.(germanos)

1 răspuns:
| diiidi a răspuns:

Eu am Nokia c3 si am dat 4 milioane. daca il vrei in rate iti trebuie un buletiin si cred ca trebuie sa ai 18 ani thinking nu stiu sigur thinking