| gmxromania78 a întrebat:

Vreau sa imi iau Samsung S5230 STAR dar am vazut si pe Samsung S5260 Star 2, care e mai bun si care are mai multe?
Eu as opta pentru Samsung S5230 Star, deci care e cel mai bun, si as vrea sa stiu daca are si pentru YouTube Samsung S5230 STAR. Va multumesc, astept raspunsurile voastre!

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Samsung Star este model mai vechi, pe cand Samsung Star 2 este modelul mai nou si are wifi, insa si un pret mai maricelhappy!

| gmxromania78 explică (pentru AllinaDaniella):

Deci STAR 2 e mai bun nu? STAR 1 nue asa bun, nu? Dar am vazut acest STAR 2 la un pret bun :329 LEI, iar STAR 1 e 319 LEI, decu nu e diferetna mare intre ele.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru gmxromania78):

Posibil sa il fi vazut la oferta/reducere acum de sarbatori. Da,este mai bun,prin prisma faptului ca este un model mai nou si automat este mai imbunatatit, practic este acelasi model, doar ca difera putin aspectul si in plus are wifi.