| bornthisway1 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon la abonament dar se poate ca in abonamentul facut sa mai bag un telefon adica sa fie 2 telefoane pe acelasi abonament si sa se imparta minutele in 2?

1 răspuns:
| 101097 a răspuns:

Da se poate, eu am abonament de 4 persoane, si minutele nu se impart, toti aveti aceleasi minute si consumati cat vreti, dar atentie la costul suplimentar, va costa si sincer, nu are rost sa faci abonament pentru 2 persoane, mai bine numai tu sa il ai, ai mai multe minute si telefonul e tot. altau deci nu are sens, ceaalalta persoana, poate sa isi ia o cartela, are mai multe minute consuma mai putin si e mai veritabil. sper ca te.am ajutat!