| alexandruvalcea a întrebat:

Vreau sa joc metin2 godofwar am cont dar nu stiu cum adaug o retea hamachi...cine imi zice ia fundita

Răspuns Câştigător
| DanyXhell a răspuns:

Pasul 1. Downloadezi http://hamachi.en.softonic.com/download.
Pasul 2. Intrii in el faci tot ce trebuie, cred ca stiai.
Pasul 3. Trebuie sa fie sus connection sau cauti undeva Join an existing connection sau ceva de genu.Acolo si incerci de exemplu godofwar-1 godofwar-2 sau cum e reteaua lor,pana iti intra pe vreouna iar dupa aia downloadezi, faci cont etc. P.S. trebuie sa fie owner online pe hamachi sa poti sa te inregistrezi sau sa intrii pe site, ceri lui site precis are [OwnEr] Numele sau ceva de genu si atunci il intrebi pe el tot ce ai nevoie.Bafta si plss funda. : )

1 răspuns:
| nicusor_2738 a răspuns:

Auzi laure mie imi intra in metin2 Godofwar da nu stiu cum imi fac cont ca imi apare sa dau retri la pagina web ca nu merge