| Diugan_Petrut_1983 a întrebat:

Vreau sa livrez un colet prin Fan Courier si nu stiu cum, pe site in sectiunea de chemat curier imi arata sa imi introduc doar adresa mea nu si a destinatarului, imi poate explica cineva cum se face?

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Iti vei introduce adresta ta, si a celui catre care vrei sa trimiti coletul, dupa vei fi sunat de catre curier ca va sosi sa ridice coletul si sa fi acasa cu coletul deja pregatit, inpachetat frumos. Va sosi dupa el, vei completa o foaie si el va merge cu coletu catre destinatarul selectat de tine.
Funda?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai adresa ta... Si cand vine curierul la tine o sa dai si adresa destinatarului