| alinnor46 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de tigara electrica si am luat lichid cu 18 mg.
Vreau sa stiu daca lasa vre un miros in casa vapatul, stiu ca se simte aroma dar cam ce miros ramane?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce lichid folosesti. Tigara este electronica nu electrica.

| alinnor46 explică (pentru alinnor46):

Eu vreau sa stiu doar daca pot sa vapez in camera mea si ce miros ramane dupa ce termin

| darrio2007 a răspuns (pentru alinnor46):

Nu folosesc asa ceva. Prefer tigarile normale. Din cate am observat la unii pe langa care am stat nu lasa miros urat in casa. Nu ca la tigari in orice caz.