| MihaiX933 a întrebat:

Vreau sa ma mut in Buc. Ce zone bune recomandati?

Ce as dori:
Apt. 2 camere 50+ mp
Buget ~50.000 Eur
O zona relativ linistita dar nu la perferie in camp.

Astept pareri.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Da, e ok!

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Numai la periferie gasesti la un asa pret
macar acolo sunt noi si tot cartierul e nou, asta inseamna ca implicit si zona ar trebui sa fie linistita, cel putin in teorie
iar in 10 ani nu o sa mai fie asa de "camp" pentru ca se v-a construi in toate directiile

| MihaiX933 explică (pentru Bizon95):

Ma gandeam ca doar acolo voi gasi la banii astia.

Mersi mult!

| Bizon95 a răspuns (pentru MihaiX933):

Cu placere, succes!

| MihaiX933 explică (pentru Bizon95):

Mersi frumos!

Inca o scurta intrebare mai am te rog, zona Militari este ok? pentru ca vad ca acolo sunt majoritatea apartamentelor in marja asta de pret.

| Bizon95 a răspuns (pentru MihaiX933):

Da, e ok!

| Denisa0954 a răspuns:

Intr o zonă mai centrala nu ai sanse sa găsești la pretul asta. La dezvoltatori ai gasi, adică la blocurile noi, Dar astea sunt mai spre periferie

| MihaiX933 explică (pentru Denisa0954):

Ok. Mersi frumos de info!