| pepenerosu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon mobil nou...am cautat si am gasit niste telefoane foarte dragute cu touch screen lg... dar nu stiu daca sunt f bune..care aveti lg ce imi puteti spune despre ele? vreau sa am un telefon care are o baterie care tine macar 7 zilehappy. si sa-mi sugerati alta firma poate?big grin

7 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Nokia e mai bun

| deanda a răspuns:

Un telefon modern( camera, mp3, etc) nu va tine 7 zile.
Un nokia fara camera, mp3 etc intr-adevar tine in jur de 7 zile.
Pot sa iti recomand un nokia 5310, e din 2007, 16 milisoane culori, camera de 2 mp.Il am de vreo 2 luni si sunt foarte multumita de el.Bateria ma tine vreo 3-4 zile (vorbit la telefon destul de mult).
Ia-ti un nokia sunt cele mai bune la durata bateriei.

| Sabwy a răspuns:

Eu sunt multumita de Lg Cookie. love struck love struck Imi iau I'Phone 3GS

| koxatu a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune eu folosesc de un an Un N73 music edition si am facut baine cu el in apa termala am inotat cu el si dupa l'am pus la uscat si ma surprins ca mergea mai binelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu un lg fitos (m-am lasat dusa de val). Cand ti-e lumea mai draga ecranele astea digitale o iau pe ulei. La mare nu suporta umezeala si colapseaza, la frig sucomba din nou. Sfatul meu: ia-ti tu un nokia sanatos si fiabil si lasa prostiile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 3600

| low.edit a răspuns:

Nu e tocmai bun LG-ul
as recomanda nokia sau iphone