| ghicice a întrebat:

Vreau sa-mi dati un site de cumparat piese de bicicleta cu piese de calitate dar si ieftine ca am multe defecte la bicicleta.
Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Afi_Ionut_1987 a răspuns:

Daca vrei un magazin online de piese de biciclete si cu preturi bune. www.piese-de-bicicleta.ro

| xXSoLoXx a răspuns:

Din cate stiu Shimano is cele mai de calitate piese si au cele mai bune preturi big grin cauta in Magazine sau Piata!

| ghicice explică (pentru xXSoLoXx):

Pai eu vreau un site de cumparat online nu numele la piese happy