| JellyBean a întrebat:

Vreau sa-mi deschid un site gen TPU

dati-mi si mie un nume interesant

Cel mai interesant nume primeste funda

Site-ul meu va avea o tema proprie, si vreau sa fie ca TPU adica pui intrebari si primesti raspuns
Am cunostiintele necesare pentru a face un site ca acesta, si voi da funda raspunsului dat cu cap nu cu fundu.

Răspuns Câştigător
| pnker a răspuns:

Atunci.
nssi.ro
Nu stiu si intreb
laughing

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Unul pentru totibig grin

| Quanah a răspuns:

Isr.ro
( Intrebari si Raspunsuri )

| JellyBean explică (pentru Quanah):

Chiar e frumos, dar am observat ca este cumparat.

| pnker a răspuns (pentru JellyBean):

Atunci.
nssi.ro
Nu stiu si intreb
laughing

| pnker a răspuns:

Daca vrei sa o iei de la 0 e foarte greu. Partea de HTML poate fi usor de realizat dar sa faci legatura cu baza de date a mesajelor, conturilor, etc, folosind PHP, ajax si MySQL poate fi foarte greu. Oricum, bravo tie daca reusesti. Dar sa faci un forum sau blog pe nu stiu ce site nu prea are rost.

| KHABUL a răspuns:

ISR - Intrebare Si Raspuns

| aurasflorin11 a răspuns:

Intreb.
Eustiu
Teste si intrebari