| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un permis de pescuit, cu ce trebuie sa ma prezint si unde? sunt din Petrosani (HD)

2 răspunsuri:
| Paprik a răspuns:

Asociatia de vanatoare si pescuit sportiv, cred ca este in fiecare oras.Trebuie sa te prezinti cu buletinul.Platesti o taxa si gata.
Eu mi-am facut in Motru de exemplu, sigur este si in Petrosani happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista in Petrosani o asociatie de pescari sportivi, gasesti informatiile aici: http://lostritapetrosani.ro/. Succes si numai bine!