| sopranaCadaverica a întrebat:

Vreau sa-mi iau un geamantan troler. Pentru doua persoane, cam cat de mare ar trebui sa fie? Cati cm?

5 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Mai bine iei două medii. Una mare e posibil să nu mai poţi s-o ridici dacă e plină, aşa e fiecare cu a lui şi pune ce vrea în ea.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Doamne, ce generatii de incapabili...

| Ensiferum a răspuns:

100cm/70/20 sau dimensiuni apropiate.

| TatianaIstrate a răspuns:

Eu am de 68 de cm de la American Tourister si mi se pare ok pentru doua persoane daca mergi intr-o vacanta de vara. Iarna insa sunt mai voluminoase hainele si nu stiu daca m-as putea rezuma la un singur bagajlaughing