| MrFunky2 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un PS4, dar ma sperie cand ma gandesc ca se va incalzii ca un avion cu reactie dupa o ora de joc..Sa-mi iau PS4 slim in loc? Deoarece nu se incalzeste asa mult.

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2672102/ Poti juca orice joc nou in minim 30 fps, iar CSGO, Overwatch, LOL si alte jocuri de genul in 60fps+. De filmat depinde de joc. Daca ai mari suma la 2500-2600 de lei ar fi impecabil!

5 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

PS4 merita doar daca e 1000 de lei, pe langa e riscant sa iei PS4. Sunt cazuri in care consolele unor useri au fost banate, iar o consola banata nu se mai debaneaza, chiar de esti nevionvat. De asemenea, dai pe 5 jocuri cat face toata consola, iar pentru. singleplayer ai nevoie de interent, altfel nu poti juca. Stiu ca nu e o problema conectiunea la interent, dar daca-ti pica netul cateva ore, nu poti face nimic. Daca doresti, te pot ajuta sa-ti faci un PC pana in 2000-2500 lei.

| MrFunky2 explică (pentru Superior):

Okay,dar daca se poate sa mearga csgo pe cele mai mari setari si sa pot filma in 60+ fps.Imi poti lasa aici o lista! Sa fie de maxim 2200 lei, mersi!

| MrFunky2 explică (pentru Superior):

Mersi mult!

| Superior a răspuns (pentru MrFunky2):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2672102/ Poti juca orice joc nou in minim 30 fps, iar CSGO, Overwatch, LOL si alte jocuri de genul in 60fps+. De filmat depinde de joc. Daca ai mari suma la 2500-2600 de lei ar fi impecabil!

| Superior a răspuns:

Apropo,am gasit o placa video ceva mai ok, aceasta http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

| SimoneGanu10 a răspuns:

Pai asa ar fi mai recomandat. PS4 Slim are facilitati mai bune la unele subiecte.