| Mitu_1493 a întrebat:

Vreau sa mi pun net de la romtelecom/net+telefon.Internet Clicknet Surf: viteză download 2 Mbps, router Wi-Fi gratuit. o fi bun de ceva?

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

RBcollo zice ca nu e bun.eu am astea de vreo 5 ani si sunt foarte multumit.am viteza de 6Mbs, si la abonamentul pentrutelefon am in plus 200' / luna, gratis, cu orice tara.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Te sfatuiesc sa dai banii pe altceva nu pe prostiile lor am ''servici'' de la ei si totusi platesc ce nu am incearca la upc sunt cei mai de incredere romtelecom nu este o companie serioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am internet de la romtelecom si nu e bun de nimic te sfatuiesc sa iti pui RDS la mine pica de 10 ori pe zi pe putin

| littlehim18 a răspuns:

Da e bun dar e fake la 2 mbps pentru ca eu am 5 mbps si mi se descarca cu 2mbps

| edyzaharia a răspuns:

router-ul e bun nu am avut niciodata prb. cu el si mai ales ca este gratuit, dar nu te gandi la cine -stie- ce performante, face fata excelent intr-un apartament la o casa mai mare ...greu!