| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti tot ce stiti despre telefonul Samsung Galaxy Mini. Adica avantaje si dezavantaje. Zilele aste o sa-mi cumpar unul si nu as vrea sa regret!

3 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume explică:

Frate nu-mi permit asa cevalaughing ma-i multzumi daca mi-ai spune ce nu e bun la el...te rogg

| GigeLx a răspuns:

Zi-mi ce buget ai, si te pot ajuta cu informatii si chiar o reducere daca vrei din magazin happy

| NuAmGasitUnNume explică (pentru GigeLx):

Mna scuze.straight face da deja mi-am luat galaxy y.straight face